Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN

AnasayfaGüncel KonularGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Cuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Cuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Cuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Cuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Cuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Cuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Cuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Cuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Cuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
    Sosyal yer imi
    Sosyal yer imi Digg  Sosyal yer imi Delicious  Sosyal yer imi Reddit  Sosyal yer imi Stumbleupon  Sosyal yer imi Slashdot  Sosyal yer imi Furl  Sosyal yer imi Yahoo  Sosyal yer imi Google  Sosyal yer imi Blinklist  Sosyal yer imi Blogmarks  Sosyal yer imi Technorati  

www.ay-maral-can.forum-aktiv.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
    En bakılan konular
    Xürremiler Herekatı ve Babek
    Azerbaycan Bayragi
    Bir Sarkisin Sen
    Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
    MEN TELESMİREM Semed Vurgun ..1954
    Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
    Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu Düğün resimleri
    MerHaba MerHaba :)
    Hiphop - Rap Müzik Şarkı Sözleri
    Yeni Büyük Kalp Gif'leri Arşivi 3, Küçük Kalpler, Küçük Hareketli Kalpler, Küçük PNG Kalpler, Küçük Sayfa süsleme Kalpleri, Minik Kalpler, Kırmızı Minik Kalpler, HAreketli

Paylaş | 

SEVGILILER UCUN

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
    YazarMesaj
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:02 pm

1.Eger bir gun ö lsem, bas dasima seninle
    tanis oldugum tarixi yazdir, eger bu tarix sehvdir deseler, meni
    tanimadan evvel yasamirdi deyersen... 2.Dunyani gözel oldugu uCun deyil , iCinde sen oldugun uCun sevirem... 3.Sene bir sey deyecem, amma qorxma. Bu gun hekime getdim böyreyimde das tapdilar, u reyimde de seni... 4.Sözlerim seni u zurse susaram bir daha danismaram, eger varligim seni
    narahat edirse ölerem bir daha qarsina C ixmaram, eger narahat eden
    sevgimdise , bagisla ona heC ne ede bilmerem... 5.Gullerin hamisi gözeldi amma senin qeder deyil, seni her kes sevir amma menim qeder deyil... 6.Al xenceri vur qelbime, ureyim qana bulansin, amma C ox derine getme Cunki orda sen varsan...
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:02 pm

7.Seni ulduzlara benzedirem onlar
    qeder tesir edici, C ekici ve gözelsen amma aranizda bir ferq var onlar
    milyonlarcadir amma sen yeksen... 8.Sen gözlerimde bir damla yas olsaydin seni itirmemek uCun ömru boyu aglamazdim... 9.Her kes mene tez-tez xeyala daldigim uCun mene deli deyir, amma esil
    deli onlardilar.Onlar bilmirlerki xeyala dalanda her defe xeyallarimda
    seni görurem... 10.Göy uzunden özun uCun bir ulduz seC .Senin
    qeder parlaq ve gözel olsun, birini de menim uCun seC, parlaqligi önemli
    deyil teki sene yaxin olsun... 11.CiCeklerin en gözeli gul,gullerin en gözeli sen.CiCeklerden gulu gullerden seni sevirem... 12.Ele bir agaca guven ki heC qurumasin,ele birini sev ki heC
    unutmasin, sev amma mövsumluk olmasin, yayda yasil olub qisda
    solmasin... 13.Heyatda iki kor taniyiram:biri senden basqasini görmeyen men,ikincisi meni görmeyen sen... 14.Dunyadaki en gözel seyi sene vermek isteyerdim,amma seni sene nece verim?
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:03 pm

5.Bir gul olmaq isteyerdim.Ne uCun? Meni derib iylediyinde bedeninin derinliklerine girib bir daha ordan Cixmamaq uCun
    16.Yagan her yagis damlasinda sen varsan.Bilirsen ne isteyirem? Her gun yagis yagsin. 17.Heyatda ele birini sev ki,sen onun uCun ölmeyi dusunerken, o senin uCun Coxdan ölmus olsun. 18.Mukemmel bir insanla tanis olmaq isteyirsense,aynaya bax ve seni
    tanidiqlari uCun Allaha sukredenleri dusun ,Cunki mende o insanlardan
    biriyem. 19.Eger geceler seni dusunduyum qeder uzun olsaydi, heC vaxt seher olmazdi... 20.Heyata niye geldiyimi dusunmeye baslamisdim,seninle tanis olandan sonra basa dusdum dunyaya gelis sebebimi... 21.Alib qirsalar qelemimi qanimla yazaram seni sevdiyimi... 22.Kul olmus ates yanarmi? Buz tutmus su axarmi? Bu gözler seni sevdi basqasina baxarmi? 23.Her yagis damlasi seni sevirem demek olsaydi her yeri sel göturerdi... 24.Gulu bir gun,seni her gun, gulu soluncaya qeder ,seni ölunceye qeder seveceyem... 25.Onun derdlerini paylasib..onun uCun aglayirsanizsa bu esqdir, o olmadan onu dusunub agladiginiz vaxt olubsa..o da esqdir... 26.Mene deyirsen ki mensiz yasa, yasayarmi bu beden ruhu olmasa? 27.Xeyala dalsan bilki seni dusundum, gece yuxudan oyansan bilki seklini öpdum,gözlerinden yas axarsa bilki sensiz öldum... 28.Yer uzundeki tek sevinc,heyatimdaki tek hesret,dilimdeki tek
    dua,gözumdeki tek yas,yuxularimda birtek,sen sen……..yalniz sen varsan!
    Men seni sevirem!
    29.Seni ne qeder sevdiyimi bilmek istesen,yere
    dusen yagisin her damlasini tutmaga Calis.Tuta bilmediyin damlalar menim
    sevgimdir.
    30.Yalnizliq gecelerin,umid gözleyenlerin,xeyal Caresizlerin, tebessum dodaqlarin,sen ise yalniz menimsen
    Yalnizliq gecelerin,umid gozleyenlerin,xeyal caresizlerin, tebessum dodaqlarin,sen ise yalniz menimsen
    31.Qelbimi qirmaq suya yazi yazmaq qeder Cetindir. Könlumu almaq gunese
    toxunmaq qeder Cetindir. Sen suya yazi yazmagi bacardin, indi gunesin
    batmasini gozle.
    32.Gunes uCun aydinlatmaq,qus uCun uCmaq,kulek uCun esmek-menim uCun seni sevmek kimidir.Men seni sevirem.
    33.Heyatda uC seyi sevdim:seni,qelbimi ve umidlerimi:Seni sevdim sensen
    deye,qelbimi sevdim seni sevdi deye,umidlerimi sevdim belke ne vaxtsa
    seversen deye.
    34.Evvel yixildigimda qalxmagi öyrendim.Sonra alova
    toxundugumda acini....Sevmeyi,sevilmeyi öyrendim.Daha sonra ise terk
    edilib gözlemeyi,sayende unudulmagi da öyrendim.Yalniz unutmagi öyrene
    bilmedim...
    35.Men sensiz keCen gunlerime aglayarken,belke sen mensizliye sevineceksen.Amma bunu unutma,bir gun gelecek sen de seveceksen.
    36.Bir gun cehennem yagisina dussen,menden qaCdigin kimi yagisdan da qaC.Cunki buludlar arasinda esq uCun aglayan menem.
    37.“Seni sevirem” söyleyerken heC yalan söylemedim,yalan söyleyerken heC “Seni sevirem” demedim.
    38.KuCede birini gördum.Sancildi gözlerim gözlerine.Asiq oldugumu zenn
    etdi meni özune.Halbu ki,ne bilsin benzeyir gözleri gözlerine.
    39.Meni bu evde,bu mehellede,bu kuCede,bu seherde görmesen, onda bilki,men senin gözlerinin xeyala daldigi yerdeyem...
    40.Qelbim seni unudacaq qeder adi ise,ellerim onu parCalayacaq qeder gucludur...
    41.Kimseye könlumu vermedim,iCinde seni görerler deye....Kimsenin könlunu almadim,iCinde seni görerem deye...
    42.Gunesi sevirem deyirsen gunes Cixinca kölgeye qaCirsan,yagisi
    sevirem deyirsen yagis yaginca Cetiri aCirsan,kuleyi sevirem deyirsen
    kulek esince pencereni baglayirsan.Qorxuram sevgilim,Cunki sen meni de
    sevdiyini deyirsen.
    43.Seni dunen sevmedim,dunenler bitdi.Seni bu
    gun de sevmirem,bu gunler de bitecek.Seni sabah sevecem,Cunki sabahlar
    heC bitmeyecek.
    44.Ölumumden deyil ölumunden qorxuram,Cunki birincisinde men varam ikincisinde ise sen varsan.
    45.Duygulari aCiqlayan gözler olsaydi,qelb hisslerin mezarina Cevrilerdi.
    46.Ey bulbul ne oturmusan qefesde? Sindir qefesi sevgini isbat ele.
    Sensiz qaranliq dunyayam sanki, ver isigimi,suyumu ver. Ureyimi geriye
    ver.
    47.Sen o sevgini qoruya bilmedin,bilmedin ki sevgi aCilmayan
    qönCedir; menim qelbimle oyun oynadin bilmedin seven urek telden
    incedir.
    48.Bagir dunyaya butun gucunle ve ya piCilda qulagima sessizce, nece isteyirsen ele ele, yeterki mene seni sevirem söyle.
    49.İlk defe qarsilasanda senin gözlerinde sevinc menim gözlerimde umid
    vardi. Ne qeder gözeldi o gunler. İndi senin qelbinde basqasi, menim
    qelbimde sen, gözlerimde ise nem var.
    50.Bir can dusun bedensiz,bir beden dusun qelbsiz, bir qelb dusun sevgisiz, bir de meni dusun sensiz.
    Bir can dusun bedensiz,bir beden dusun qelbsiz, bir qelb dusun sevgisiz, bir de meni dusun sensiz.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:04 pm

Eger heyat 1 gulush qeder asan olsaydi, bu aci ve iztirablar gozden dushecek goz yashi qeder olmazdi. ---------- Unutmaq chetin, anlatmaq imkansiz. CHunki sen unutduqca xatirlanan, anlatdiqca bitmeyensen. ---------- Umudum var gunesh yene dogacaq, Umudum var kulek yene esecek, Umudum
    var birisi meni yene sevecek, Umudum var, umudum geri donecek. ---------- Sevgilim yanimda yoxsan. Amma senin hesretinle doyunen qelbim, her an
    menledir. Umid edrem ki, men de senleyem. Senin xeyal, ve qelbinde. Eger
    meni xatirlayirsansa xoshbextem. Men seni unutmaram, seni unutsam,
    yaddashim siliner. CHunki butun heyatim sensen, bunu unutma.
    Gonderen: Kuseyanka
    ---------- Yarimin gozlerinde ilahinin qudreti var, Meni cadu eyleyen bir eshq
    adli serveti var. Onun husnu camali o qeder chox guzeldi ki, Uzune
    baxmaq uchun hetta ayin minneti var.
    --------- Bu dunya
    gorunmez mene bextever, Yashamaram bil ki, bir an da sensiz. Ayira
    bilmez hech bizi bir nefer, Qelblerde yox olar derdi-sherimiz. Eger
    birge olsa ureklerimiz. ---------- Ayriliq kicik
    sevgileri oldurur boyuk sevgileri ise daha da artirir. Nece ki, kulek
    shami sondurur, amma ocagi daha da alovlandirir. ---------- Ucurumun sonunda dayanan insan ucurumdan qorxmamalidir. Atacagi sonuncu
    addimdan qorxmalidir. Men o addimdanda qorxmuram, chunki senin kimi
    "Sedaqetli sevgilim" var. Seni chox sevirem. ----------
    Men niye baxiram, o yollara, sen ki o yollardan donen deyilsen, men niye
    aglayiram, senin uzunden sen ki, goz yashimi silen deyil! ---------- Ag gul ayriliqdir, sari gul hesret, qirmizi gul sevgi-mehebbet. Sen menim qizil gulumsen!
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:04 pm

Darixiram, kechmish gunlerimchun, o
    gunlerde sen vardin deye,darixiram kechmish seherlerimchun. O seherler
    de gozlerini gore bilmek umudu vardi. Darixiram. Darixiram gelecek
    gunlerimchun, o gunlerde sen olacaqsan deye, darixiram gelecek
    seherlerimchun, belke o, seherleri seninle acharam deye! ---------- Tikanlar ichinden gul derdim sene Omrumu gunumu hesr etdim sene
    Oyretdin sevmeyi sen ozun mene Bu sevgim senindi bashqa hech kesin! ---------- Gozlerine baxdiqca aglamagi ozledim, Aglamaq ichinde olsa gozlerini
    ozledim Dikkat et bir daha soyluyorum, Aglamak ichinde olsa bele,
    gozlerini ozledim. ---------- Mene "Seni Sevirem" dediyin zaman bu yalan olsa bele, bu yalani dunyanin butun gercheklerine deyishmeye haziram. ---------- Ayriliqda aglardi ayriligi yashasaydi. Utanardi etdiyi hereketden. Eger sevgini tanisaydi.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:05 pm

Itirmek qorxusu taa icimdeyken gozde deyirsen. Donecem bir gun deyirsen!!! Beden gozlemeyine gozleyirde. Urek qan aglayir!!! seninle ilk defe qarsilasanda senin gozlerinde sevgi menim gozlerimde
    umid vardi!ne gozel idi o gunler!indi senin qelbinde basqasi menim
    qelbimde sen gozlerimde ise qem var!!!! Sevginin deyerini ayrildigin zaman anlarsin, amma artiq gecdir Eger bir meni yuxunda gorsen.Sevinme cunki ureyim sende oldugu ucun senin yuxularindayam BIR GUN SEBEBSIZ YERE YUXUDAN OYANSAN BILKI RESMINI OPDUYUM GUNDUR BIR GUN SEBEBSIZ YERE GOZ YASI AXARSA BILKI OLDUYUM GUNDUR taniya bilmesemde man ozumu unudaram amma seni hech vaxt SEVGILIM sevmedim ayrilmaga,sevdim sevilmeye,sevmedim darixmaga,sevdim qovushmaga,sevmedim ad olsun,sevdim menim olsun!!! Heyatim yanaqlarina dushen yagmur damlalirini silmeye telesme saxla,
    Men gelib silerem hemin damlalari dodaglarimla, Esebleshme indi yox
    yagmur yaganda Gozlerim kor olsa seni gore bilmesem de, hafizem silinse seni Sevirem seni cinayet deyil Buda ki gencliye xeyanet deyil Sevirem seni olene kimi Konlumun ciceyi olene kimi Bir gun menden sorushsanki meni cox sevirsen heyatini, men heyatimi deyecem.Onda menden incime,cunki menim heaytim ele sensen 7 ayri iqlimden,7 ayri ari gelse,7 ayri ciceye qonsa,7 ayri cicekden,7 ayri bal duzeltse yene de senden sirin olmaz Meni 1 deqiqe deyil,1 saniye deyil,1 saniyenin 10da biri qeder sev.1 il deyil,10 il deyil,10 min il xoshbext olaram Menasi yox sene baxan gozlerin,Cunki sene deymir menim ellerim Qorxum bir gun meni sensizliye hesret qoymagin, qorxum bir gun meni
    terk edib getmeyindi. Butun qorxularimi al menden. Meni Sensiz qoyma Sevgi adli dunyamin tek tanrisi sensen. Men seni sene qovusmaq ucun sevdim, ayrilmaq ucun deyil Sen gulursen gulurem,Goz yasimi silirem,Sonu yoxdu bilirem,Hesretinden qorxuram
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:06 pm

Sen sonunda gelib mene desen ki,
    pesmanam. Cezam neyse ver raziyam. Sene tek bir ceza vererdim, "Sende
    menim kimi sev" deyerdim. Gel desem. Sevirem seni don desem, seni nece ozledim bir bilsen!!! Seni ne qeder sevdiyimi bilmek istesen goy uzundeki ulduzlari say.Saya bilmediyin ulduzlar menim sene olan sevgimdir Bir qizin en guzel cehizi,onun opulmemis dodaqlari,calinmamis ureyidir Sen seven gozelin saclari ipek kimidir? uzu cemende acilmish cicek kimidir Gozelim bu ki, sensen! Tanrim meni payizin ele bir gununde oldurki,sevgilim qebrimin ustune getirmeye gul tapmasin Sen sevmeyi bacarmadiqin ucun hec sevilmeyede layiq deyilsen Eger sevirsense sevdiyinin pis cehetlerin gormursen.O senin ucun ideal
    varliqa cevrilir.Eger qarshindaki qizin bir dene de pis emelin gore
    bilirsense,onda ozunu aldatma sen onu sevmirsen Menden cox
    uzaqlarda olsanda sene sarilib toxunmasamda sesimi duyurmasamda
    qelbimizin 1 oldugununu ve seninde meni men qeder ozlediyini bilirem... Dunyan ele qaralsinki gozlerini aydinladacaq tek isiq gozlerim olsun Sesine fesillerin eyildiyi gozlerine baharin agladigi aglar kimi gulmeyini, toxunsalar, gulecek kimi duran uzunu ozledim!!! Ureyim umulmayan yaralarla basedemezken bir sirin gulusunu ozledi
    gozlerim.hansi alemde hansi xeyallardasansa gel.Cunki gulusunu COoxx
    ozledim Bilemezsin sevgilim seni ne cox ozledim, geleceksen
    deyerek yollarini gozledim. seni ilk gorduyum gun ozume soz verdim. Seni
    gozletmeyecem deye... Seninle dolu yuxulardan oyandim. Gecenin
    ili Sirin yuxusundan. Kuleyin alcaqdan esdiyi, ulduzlarin parladigi
    saatlarda men yene seni Ozledim... Ellerini tutmaqdan deyil bir
    gun buraxmaqdan qorxuram, aci chekmekden, aglamaqdan deyil seni
    incitmekden qorxuram sen menim tek sevdiyimsen.. Men sensizlikden
    qorxuram!!! Salam menim Heyatim., Sensiz bir gunum olmasin. Seni dunyalar qeder seven Cebrayil... Sen "Menim Gunesimsen" dedim. Inanmadin. Sen kusenden beri heyatima hec gunes dogmadi, cunki menim Gunesim indi parlayir. ASKIM sesini esitsemde uzunu gormek kimi deyil. Ozlediyimi bil yeter. Hec bir sey sensizlik qeder aci deyil Unutmaq cetin anlatmaq imkansiz, cunki sen unutduqca xatirlanan, anlatdiqda bitmeyensen BIRTANEM!!! Seni cox sevirem!!!! Donmush bir suyun ustunde yanan bir alov gorsen. Bilki sensizlikden yanan qelbimdir... Ele cetindi sensizliyi yasamaq. axan suyu tuta bilmemek kimi ulduzlara
    deymemek kimi gozunden yuxu tokulende yata bilmemek kimidi seni ozlemek Bu axsam ayin cixmasini gozle, ulduzlara bax. Tuta bilmesende Bax. Menim seni gore bilmeyib sadece hesretinle yasadigim kimi. Bir telefon gozleyirem "Sevgilim" deyerek baslayib "Seni sevirem"
    deyerek biten bir telefon... bir telefon gozleyirem dunen gelmesi
    gereken bu gun hele gelmeyen... Bir gece vaxti iz tutdum seni
    axtardim, qaranliqlar shahidim, Ay ise isigim oldu, Sabahin Gunesine and
    olsun ki seni tapacam bir gun, ve menim olacaqsan,,,,, Dunen
    gece Ay mene dedi ki: Niye seni bu qeder darixdiran biri ile berabersen?
    Aya baxdim ve dedim: Sen hec goyuzunden vazgece bilersen..? Senin olan her seyi sevirem. Sensizliyi bile, seni xatirladir deye..... Seni sevdiyimi deyirem ama bu "YALAN" Cunki sene olan duygularim o qeder ustudur ki, Askim! Hele ona ad tapa bilmemishem.. Seni sevdiyim qeder yashasaydim,olumsuzluyumun adini Ashq qoyardim Dushunurem ki,dushuncelerin en gozeli senin meni dushunub dushunmediyini dushunmekdir Seni Heyatim Boyu sevmishem.. Yeniki menim Heyatim seni sevenden beri bashlayib!
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:06 pm

Unutma! Bal duzelden her arinin quyrugunda bir tikani vardir... Sen menim gozumde artiq bir ulduz kimi gorsenirsen Kuleklere bir opucuk emanet etdim. Eger bir gun uzune eserse asla uzunu cevirme. Qoy doya doya opsun seni menim yerime.... Bir gul olmak isterdim! Neden mi? Meni qoparip iyleyende vucudunun
    derinliklerine girip bir daha oradan cikmamak uchun.!!! Bir ozlem var icimde ucsuz bucaqsiz. Bir sevgi var icimde koksuz budaqsiz.Birde "SEN" var icimde basqasi olmasi imkansiz... Insan olunce unutulmaz. Unutulunca olar... Ozlemek seni tekce seni ozlemek uzun gecelerde seni gozlemek. usuyur
    ellerim usuyur ureyim. Gozyaslarim dusur gecenin orta yerine. Gel
    sevdiyim, hardasansa gel qurtar meni... Mene kusub sakit durdugun saniyeleri ozledim, mene kusub incidiyin deqiqeleri ozledim heyatim. Ozlediyim sensen. Sen bir stekan zeher olsan, hec fikirlesmeden cekerdim basima, sirf seni icimde hiss etmek ucun Fizika ile tapdim, kimya ile reaksiya etdim, edebiyat ile deyirem... Seni cox sevirem Seni sevdiyim qeder allahi sevseydim. Cennetin en gozel yeri menim olardi... Kenardan men kecerem, yol senin olsun, men zeher icerem, su senin
    olsun, esitdim bir sevgili tapmisan, menimde var xeberin olsun... Omrum seni ozlemekle kececekse, ve seni olum seni ozleyerken gelecekse. Inan seni orda da ozleyecem... Sen bu dunyada son cumle, men ise nokteyem. Mensiz bu cumleni bitirme. Cunki sen olmasan men bitire bilmerem cumleni.... Ayri-ayri akvariumlarda yasasaqda. Sene "soz" bir gun bir denizde Goruseceyik Canim. Bir gun menim olacaqsan Ureyim... Seni dusunmeden aldigim nefesi men heyatdan saymiram. Seni dusunerek
    aldigim nefes heyatdi menim ucun Heyatim da sensen Canim... Artiq buludlara yaziram hesretimi. Yagish yaganda anlayarsan seni ne qeder cox ozlediyimi... Sevgini cekmek deyil, hesretini cekmek cetindi, gulmeyi unutmaq deyil
    aglamaga alismaq cetindi, yasamaq olmek, deyil ozleyibde gormemek
    cetindi Sen olmasan uzume yagan her yagis goz yasim olsun Ciceyim. Seni men bele sevdim, sevirem sevecemde. Sensiz Heyat Hecdir...
    Senizliyi istemirem Yagisi ozleyen torpaqlar kimi,kuleyi ozleyen yarpaqlar kimi, sevgiye susamis dodaqlar kimi, Delicesine ozledim seni Heyatim...
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:07 pm

Men bulaqtek quruyub, sen gul kimi
    solaydin. Gerek ya men oleydim, ya sen deli olaydin. Bu sevgi yuxu idi,
    gerek ayilmayaydiq. Biz ele gorushmushduk, bele ayrilmayaydiq. Seni
    axtariram yuxusuz gecelerimde. Bashimi koksune qoyub xeyala dalmaq
    uchun. Seni axtariram fikir qanadlarinda. Her zaman konlumde sen qalmaq
    uchun. Biri var chox uzaqlarda hey seni sesleyir, biri var
    uzaqlarda senin uchun chox, amma chox darixir, biri var uzaqlarda seni
    sensiz yashamaqdan qorxur, biri var uzaqlarda "Seni dunyalar qeder
    sevir".
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:09 pm

Men bir denizem seni fikirleshirem.
    Menim limanlarimin birinin adi sevgidir. Bu limanda tez-tez lepeler
    dalgalanir. Hemishe de bu lepelerin ustunde "Seni sevirem" chumlesi
    yazilir. Besh gundur qaranliq ichindeyem men. Besh gundur
    guneshden xeber-eter yox. Sonsuz nigaranliq ichindeyem men. Xesteler
    ichinde menden beter yox. Dumanliq, toranliq ichindeyem men. Mence
    ayriliqdan agir xeter yox. Eger bir gun sevmek istesen once
    ozunu sev, daha sonrada isteyersense meni, Amma meni, meni seven kimi
    deyil ozunu seven kimi sevmelisen, chunki men seni bele sevdim.
    Seni sevmemi istemishdin, sevdim. Seni opmemi istemishdin opdum. Sene
    bash eymemi istemishdin bunu ede bilmerem gozelim. Yaradandan bashqasina
    bash eymek sevene de sevilene de yarashmaz. Sen gullere qibte
    etme, guller sene qibte etsin. Uzme shirin canini sen gullerden de
    gozelsen. Sevgi qeder mesum sevilecek qeder ozelsen, chunki sen
    bircecik, her sheye berabersen. Sene soz verirem sen getsen de, meni terk edib, unutsan da, seni men esla unutmayib her an uchun seveceyem.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:10 pm

Salam canim necesen? Heyif ki, biz
    ayriyiq. Duzdur cismimiz ayri olsada qelbimiz daima biryerdedir. Seni
    omrumun sonunadek sevecem, hem cismen hem de qelben! Gecenin qaranligi dushdu yollarima, uzaq ulduz kimi itirdim seni. Gozledim seni men, harda qaldin sen, qemle dolu ureyim menim.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:11 pm

Urek qapi deyil achib ortesen her seni seveni sende sevesen. Urek bir qaladi qapisi bagli. CHalish bir nefere ach bu qapini. Bir zaman hesretin soyuq qar kimi, her zaman ustume yagacaq gulum. Menim evezime bashka birisi, senin gozlerine baxacaq gulum. Gel yene evvelki tek, omrumuz achsin chichek. Bir-birin xoshbext edek
    sevgilim. Eshq bizim, sevda bizim. Dag bizim, derya bizim. Busbutun
    dunya bizim sevgilim. Men oz sevgimi danmiram. Senden ayri dolanmiram. Haziram beyan eyleyim. Seni sevirem utanmiram. Bahar yagishi tek yagdi qelbime, omrume meh kimi esdi mehebbet. Bulud
    tek gozumden asilib aglar, yetim tek koksume qisilib aglar. Qebri
    ureyimde qazilib aglar, aglama, aglama besdi mehebbet. Men seni
    sevmishem sevmez olaydim, eshqin badesinden ichmez olaydim. Ne bileydim
    bir gun gelecek sevgim bitecek, bir zamanlar sevdiyim mene dushmen
    kesilecek!
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:14 pm

zaqlardan seveceyem, xeberin
    olmayacaq. Inan ki, konlume bashqa sevgi dolmayacaq. Eger senden uzaqda,
    bir kuchede olsam, sene olan sevgimi torpaqlar saxlayacaq. Bir kimse yerini eylemir evez, yoxdur bir hemdemim ola da bilmez, sensen tek menimchun. Sevdiyim insana sadiq olmasam, ona seni seviyorum deye bilmerem. Bir yurek nelere yeterse, bir can bir cani ne kadar severse, yasham
    olume ne kadar deyerse, sende benim ichin o kadar deyerlisin, bitanem. Yadigar vermeye bir shey tapmadim, sakit baxishlarin qoy senin olsun.
    Sene vereceyim kichik hediyye, seni unutmayan ureyim olsun. Gulum ureyim gozumun nuru. Heyat gozeldir yashamaq onu, arzular dolu sevgi alovlu, bir olub yashayaq biz bu dunyada.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:17 pm

Qelbimde bir gozele besledim regbet,
    ancaq o mene eyledi nifret. Calishdim, vurushdum girim ureyine ancaq
    olmadi ki, hech olmadi. Men onu sevdiyim qeder o meni sevse hech neye
    deyishmerem men bunu yalniz. Dozmerem ayriligina men biz ikimiz bir
    olmaliyiq hemishe. Sen aileli, men aileli bu sevgiden olduq deli. Qelbimizden silinmeli daha bu sevgi olmeli. Gelmishem dunyaya senden xebersiz. Olmek isterem kedersiz, qemsiz. Men
    nece yashayaram sevgilim sensiz? Gozlerim her yerde seni axtarir.
    Sevirem seni. Ureyim darixib her deqiqeye. Yuzlerle kelme soz
    qoshmaq isteyir. Seni goren anda kichik ureyim, ele bil yerinden uchmaq
    isteyir. Deme benzeyirem gule sevgilim. CHekersen eshqimi zile
    sevgilim. Desen ki, remzidir gul zerifliyin, lal olsam gelerem dile
    sevgilim. Sen sheker. Hayir bal. Yok 1 dushuneyim. Peki chikolata. Ya olmuyoki bitanem senden daha shekeri yokki bu hayatda! Seni taniyandan sonra omrum 2 manatliq kontur kimi olub. Goz achib
    yumunca qurtarir, vizivliq canim qalib umudum 7700 olsa bele yenede seni
    seveceyem.
    Misafir
    Misafir

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Çarş. Ara. 22, 2010 11:17 pm

Yene eshitdim ki, arxamca bu gun.
    Sen menden soz achib gileylenirsen. Hech buna inanmaq istemedim men.
    Menim bir tebessumumle, dunyani yerinden oynadardin sen. Sen mene en
    yaxin dogmalarin tek. Xoshbextlik, seadet arzulayardin. O, kechmish
    gunleri xatirla herden. Ya da ki, soz salib danishma menden. Artiq buludlara yaziram sene olan sevgimi. Adini yox aa. Sevgimi yagishlar yaganda bilersen seni ne qeder chox sevdiyimi. Penceremde bir chichek vardi. Guneshin sevgisi ile yashayirdi. Ancaq
    gunesh ona hech baxmazdi. Bir gun chichek hesrete dozmeyib saralib
    soldu. Menim chichekden bir ferqim var. CHichek solsada gelen bahar
    yeniden achacaq. Men ise... Seninle kecen bir deqiqeme sensiz kecen butun omrumu qurban vermeye haziram canim. Hey mesaj! Sessizce git, onu ozlediyimi soyle. Ishi varsa rahatsiz
    etme, uyuyorsa yanagina opuchuk gonder. Eyer shu an mesajimi oxuyorsa
    onu sevdiyimi soyle. Sen menim en saf kelmem, sozum ve qehremani melum olan eserimsen. Sen menim birdenemsen. Seni chox sevirem! Sen gozlerimde kederimsen. Sevgi dolu baxishlarim ve esl gulushe
    mohtach qaldigim tebessumumsen. Sen hemishe menimlesen, qelbimdesen,
    bunu unutma! Zaman da deyishir, il de otushur. Xeyalim seninle
    yaman gorushur. Omur agacimdan sensizlik dushur. Seni itirmekden yaman
    qorxuram!
    Sponsored content

MesajKonu: Geri: SEVGILILER UCUN   Bugün 9:22 pm

SEVGILILER UCUN
    Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
    1 sayfadaki 1 sayfası
     Similar topics
    -
    » Sevgililer Günü Katliamı İzle (Türkçe Dublaj)