Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN

AnasayfaGüncel KonularGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Cuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Cuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Cuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Cuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Cuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Cuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Cuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Cuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Cuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi Digg  Sosyal yer imi Delicious  Sosyal yer imi Reddit  Sosyal yer imi Stumbleupon  Sosyal yer imi Slashdot  Sosyal yer imi Furl  Sosyal yer imi Yahoo  Sosyal yer imi Google  Sosyal yer imi Blinklist  Sosyal yer imi Blogmarks  Sosyal yer imi Technorati  

www.ay-maral-can.forum-aktiv.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Xürremiler Herekatı ve Babek
Azerbaycan Bayragi
Bir Sarkisin Sen
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
MEN TELESMİREM Semed Vurgun ..1954
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu Düğün resimleri
MerHaba MerHaba :)
Hiphop - Rap Müzik Şarkı Sözleri
Yeni Büyük Kalp Gif'leri Arşivi 3, Küçük Kalpler, Küçük Hareketli Kalpler, Küçük PNG Kalpler, Küçük Sayfa süsleme Kalpleri, Minik Kalpler, Kırmızı Minik Kalpler, HAreketli

Paylaş | 

Yetim Qizin Mektubu

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

MesajKonu: Yetim Qizin Mektubu   Ptsi Ara. 06, 2010 10:23 pm

Eziz muselman baci ve qardawlar bu gun sizlere balaca Sonanin yazdigi mektubu oxumaq isteyirem.Rauf seher iwe getmeye hazirlawirdi.mawini qarajdan cixardarken qizi Sonani yolla geden gordu eyninde gozel bir don elinde ise mektub variydi Rauf soruwdu hara gedirsen menim balam?ata men pocta gedirem.niye? bu mektubu gondermeliyem Rauf dedi ver mene men gondererm senin ucun bir an balaca qiz cekindi ama axir ki mektubu atasina uzatdi atasi qoydu mawinin qabaq oturacaqina qizina el eledi ve yola duwdu iwde oturarken mektub raufun gozune deydi ustundeki unvani oxudu allah baba cennet sema mektubu rauf acdi oxudu o balaca qiz bele yazmiwdi eziz allah baba bu mektub menim sene birnci mektubdu anam hemiwe deyirdi ki sen uwaqlari sevirsen ve onlarin dualarini tez eiwidrsen menim anam 7 yawimdan sonra vefat etdi ona kimi hemiwe xowbext idim. amma indi cox qemliyem allah baba atam hemiwe menimle oynayirdi mene kitab oxuyurdu ama indi hec menimle daniwmir seher tezden iwe gedir axwam ise men yatandan sonra qayidir xalam deyir ki artiq icmeyede bawlayib xahiw edirem allah baba menim anami qaytar onsuz bu evde yawamaq istemirem her gun mektebe gedende sinif yoldawlarimin analarini gorurem ve meni aglama tutur ne olar allah baba anami qaytar eger o melekdirse ve onu qaytara bilmirsense onda menide gotur allah baba apar anamin yanina anami nece apardin menide ele apar men yaxwi qizam allah baba anamdan soruw deyecek hemiwe derlserimi edirem otagimi yigiwdiriram soz veriem ki seni hec bir zaman narahatciliq toretmeyecem seni gozleyecem seni seven sona rauf mektubu 1 yox 3 defe oxudu bir az sonra vefat etmiw heyat yoldawi ile ilk defe taniw oldugu yere geldi.orda boyuk bir agac var idi agaca baxa baxa bir nece saat qizinin yazdigi haqqinda fikirlewdi hem ozune hemde heyat yoldawina soz verdiki deyiwecek 6 ay kecmiwdi sona yerinde yatmiwdi rauf onu yuxudan oyatmaq isteyende carpayinin yaninda bir mektub gordu unvan bele idi allah baba cennet sema mektubu acdi oxudu eziz allah baba bu sene ikinci mektubudu bilirem ki birinci mektubu almisan sene tewekkurumu bildirirem duzdu anami mene qaytarmadin meni aparmadin ama atami deyiwdin bilirsen allah baba men indi onun otaginda yatiram geceler mene nagillar daniwir menimle daniwir gulur ve seher uzguculeye gedirik axwamlar ise mawinla weheri gezirik.daha icmir allah baba isteyirsen xalamdan soruwarsan bilmirem sene nece tewekkur edim ama allah baba men hemiwe bu duani edirem Ilahi hec bir uwagi ata anasiz qoyma allah hec kimi yetim qoyma allah sene and verirem imam elinin senin yaninda olan meqabina allah sen ozun demisen ki imam eli yetimeler atasidi allah hemiwe imam elini yetimlerin komeyine dadina catdir allah

Bir sevgi istəyirəm təslim edim qəlbimi.Unutdursun yalnız keçən yalnız keçən günlərimi.Gözlərində həyat eşqi axtardığım saf bir sevgi...Ruhumu azad etsin boş qürurun təsirindən.Ürəyimdən ürəyinə sevgi adlı körpü salım.Ölənədək ayrılmayım, mən sevgisiz yaşamayım....

ALINTIDIR

Kullanıcı profilini gör http://ay-maral-can.forum-aktiv.com

Yetim Qizin Mektubu
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası