Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN

AnasayfaGüncel KonularGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Cuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Cuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Cuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Cuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Cuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Cuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Cuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Cuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Cuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Similar topics
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi Digg  Sosyal yer imi Delicious  Sosyal yer imi Reddit  Sosyal yer imi Stumbleupon  Sosyal yer imi Slashdot  Sosyal yer imi Furl  Sosyal yer imi Yahoo  Sosyal yer imi Google  Sosyal yer imi Blinklist  Sosyal yer imi Blogmarks  Sosyal yer imi Technorati  

www.ay-maral-can.forum-aktiv.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Xürremiler Herekatı ve Babek
Azerbaycan Bayragi
Bir Sarkisin Sen
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
MEN TELESMİREM Semed Vurgun ..1954
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu Düğün resimleri
MerHaba MerHaba :)
Hiphop - Rap Müzik Şarkı Sözleri
Yeni Büyük Kalp Gif'leri Arşivi 3, Küçük Kalpler, Küçük Hareketli Kalpler, Küçük PNG Kalpler, Küçük Sayfa süsleme Kalpleri, Minik Kalpler, Kırmızı Minik Kalpler, HAreketli

Paylaş | 

Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AyMa®aLCaN
Admin

Rep Gücü : 3498

Rep Puani : 51

MesajKonu: Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor   C.tesi Ocak 07, 2012 9:21 pm

Gecem Yine Sana Akıyor… KaranLiqin ortasindan…Ben’se Her geceki qibi sana yaziyorum
SensizLiqime , YitiKLiqime, KaybetmisLiqime….DinLediqim Her sarkida yazdiqim her hecede
söyLediqim her sözde sen varsin… Nedendir BiLinmez ama varim yokum sen oLmussun…
Gecenin icinden yükseLen bir Müzik sesi Ne Olurdu benim oLsan diyen…
Ne oLurdu acaba benim oLsan benimLe oLsan mutLumu oLurdum yoksa bisey fark etmezmiydi
Sanirim simdi daha iyi anLiorum…Eger sen mutLuysan ben o zaman mutLu oLurdum …
Cünkü Sen ‘Ben’sin Kendimden cok sen varsin…

Seni Bana Yazdiran Nedir BiLmiyorum … Ask Neydiki zaten ? qecenin bir yarisi atesLer icinde
uyanarak sevdiqinin adini sayikLamakmidir ask ? , onunLa tek bi keLime konusamayinca sanki birisi
öLmüs qibi aci cekmekmidir ask ? , uykuyu unutmak her qece ALLAH’a N’oLur bu qece
hic oLmazsa rüyamda qöriyim diye dua etmekmidir ask ?, Ask Nedir ? YokLuqunun 1 sn ‘sinin bile 1 asir qibi qeLmesi deiLmidir ..
Bana sorarsan Bendeki askin tarifi Yok cünkü Ben seni Sonsuz Bir aSkLa seviyorum…

Sonsuz askLar tarif ediLemez sonsuz AsKLarin askida sevgiside acisida büyük oLur……

DünümDe oLmayanLar Yarınım iÇin Laf yapmaSın..
HakkımDa ßiLqiniz yOKSa FikrinizDe oLmaSın
(İnsan iki şeyi bilmelidir:
biri haddini
biri de hesabını.)

Kullanıcı profilini gör
AyMa®aLCaN
Admin

MesajKonu: Geri: Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor   C.tesi Ocak 07, 2012 9:23 pm

Gücüm kalmıyor sevgili.. Tükeniyorum.. Tüketiyorsun.. Ben seninle olmak istedikçe sen beni itiyorsun.. Seninle dolu içimi görmüyor ya da görmek istemiyorsun... Sana her yeni gün bir adım daha yaklaşmaya çalıştıkça sen üç adım geri kaçıyorsun... Görmeyi istemediğin yürek öylesine seninle doldu ki acıyor artık. Söylediğin her söz, biraz daha dağlıyor yüreğimi.. "Seni seviyorum" diye haykırmak istedikçe dünyaya susturuyorsun, kapatıyorsun ağzımı. Ama kaybediyorsun sevgili, aslında uzaklaşan kendin sanırken, beni itiyor kendinden uzaklaştırıyorsun... Başka sevdalara yönelmek istemedikçe, buna beni zorluyorsun. Korkuyorum bir gün seni sevmekten vazgeçerim diye...

Gidecek misin diye sorma bana!
Gönderen sensin. Ne ayrılmayı istedim senden, nede terk etmeyi seni.
Nede bu yürekler dolusu aşka böylesine zamansız veda etmeyi.
Senin kadar öfkeliyim bende, senin kadar endişeli..
Bir dokunuşunla bin kenti yıkacak güç verirdin bana ama inandıramadım seni.
Sen sorgularken beni kafanda, ben gözlerinin içine bakıyordum kuşkuyla. Bir tek sözün bağlardı beni sana. Oysa sen hep susmanın koynunda.
O dünya ki;bazen minicik bir odada bazen kentin ortasında şekillendi. Nasılda güzeldi�
Zaten sen varsın diye her şey güzeldi ama sen buna da inanmadın�
Ah bu sorular.. Yaşamak varken sevdayı delice niye boğarız sorularla? Nasıl ikna edebilirdim seni? Ben "aşk" dedikçe Sen "dur" dedin.
Ben "seninleyim" dedikçe Sen "hayır" dedin.
Zaten az konuşan sen, olumsuz ne kadar sözcük varsa bulup çıkardın ortaya. Ben hiçbir şey diyemedim..
Ne kadar zarar vermişim sana meğer.. nasıl değiştirmişim seni.. oysa hiç böyle düşünmemiştim. Kimseye zarar vermek istememiştim. Kimseyi olduğundan farklı bir hale getirmek değildi amacım. Ama öyle oldu işte..

Demek ki gitmelerin zamanı şimdi..

"Rahat değilim" diyordun ya, rahat ol artık gülüşlerini saklamak için bir nedende kalmadı. Tedirginliğinin sebebi de kalktı ortadan.. Gidişim yürekten değil, zorunluluktan. Sanma ki bu toy sevgiyi başka kimliklerde taşırım. Sanma ki benden sakladığın gülüşlerini yalancı yüzlerde ararım. Senide götürüyorum yüreğimde. Yokluğunu taşımayı da bilirim ben.

Bulup bulup kaybettim seni!!! Ne yazık ki tozduman edemedim kuşkularını, ne yazık ki kalamadın bana. Öpücüğümün kokusu kalacak kapının eşiğinde. Kokladıkça bizi bir yanlışa mahkum ettiğini anlayacaksın

biri haddini
biri de hesabını.)

Kullanıcı profilini gör
AyMa®aLCaN
Admin

MesajKonu: Geri: Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor   C.tesi Ocak 07, 2012 9:24 pm

İncinecek hal kalmadı bende,
sana sadece bir tavsiye;

vedalar soğuk olur, sıkı giyin!

üşüyorum...

duracağım burada
gidişini seyredeceğim
kıpırtısız, sakin gibi görüneceğim
kavgasız olacak, fırtınasız olacak
saçma sapan olacak
organlarım birbirine vuracak
arkandan sessiz bakacağım
ben yine salağı oynayacağım...

hayalleri taştan bir sevdaydı bizimkisi. kırılmazdı. yağmura kara dayanıklıydı. çığ olup düşerdi de kendine zarar vermezdi. kopmazdı. gidişler dönüşlere gebeydi de, hep acıtırdı her el sallayış. özlemler acıydı. yürek dabırsızdı. her dönüş, doğuştu aslında yeniden. ölüp ölüp dirilmek gibi değil de, erince doğmaktı.

ama

önce hayaller öldü! (cenaze meydanda kaldı, ulu orta)

gönlüme bir kor düşer
gitme öyle zamansız
önce hayaller biter
yanar külsüz dumansız

acıyorum... ya da acıyorlar... elimde kalanları sayamıyorum. nasıl sayabilirim. ateş altında heryerim... dokunulamıyorum, onarılamıyorum, dona kaldım yanarken. sadece acıyorum, acınılıyorum... demişler inanmış, ağlayışları geçer sanmıştım. bir maddeyim... bedenim var senden kalan. benden gotürdüklerini isteyemiyorum. sen giderken sen olsaydın, benden gitmezdin. sen olmadın belki de hiç!

bilmiyorum sensizliği...

baharlar hiç gelmez
mevsim hep kış olur
günlerime güneş doğmaz
hislerim uyur

takvimleri kopardım attım sen giderken. saatleri kırdım... zaman!dan söz edilmesini istemiyorum artık... kış! soğuk işte. herkese olduğu gibi... derlerdi hep de inanmazdım, vedalar soğuk olur, sıkı giyin!

ben bahardan kalmayım...
sana yangındım, ama sensiz üşüyorum... ve uyuyorum... hala!

dilimden hiç düşmez
adın hasret olur
yüreğimde sızı dinmez
gülmek güç olur

acı işte. hangi hecesinden tutarsan tut bu böyle. ne sancım diner, ne ağrım. sattım 3 kuruşa gülüşlerimi... bak gamze gamze dolmuyor yüzüm. bak acı! bak yaş! bak soğuk!

bakma... anlamayacak kadar uzağız artık. haa soğuk. demişlerdi zaten... ama yapacak birşeyim yoktu. sonunu bile bile lades dedim ben... mahkumdu!

ayrılıklar yara açar yara üstüne
yağmur ağlar sensizliğe iç çekişime
sensiz olmaz bu yerlerde dünya dar olur
eğer gidersen bu aşka çok yazık olur

gittin... yükelmin öznesi mühim değil aslında. gidildi. onarılmaz yaralarımız var artık. susuz tokluk arıyoruz belki de. yazık oldu mu? bilmem... olur mu?

sadece üşüdüğümü hissediyorum...

vedalar soğuk olurmuş, ben yolculuklara senle çıkmaya alışkındım oysa...

biri haddini
biri de hesabını.)

Kullanıcı profilini gör
AyMa®aLCaN
Admin

MesajKonu: Geri: Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor   C.tesi Ocak 07, 2012 9:24 pm

Ayrılsam diyorum sevdandan kırgınlığım geçer belki....

Yalnız kalmak istiyorum bir kaç yıl.'Seni seviyorum,çok tatlısın,herşeyimsin'gibi cümleleri duymadan yaşamak istiyorum bi süre.Kalbimin sadece Allah için atmasını istiyorum her daim.Senin sevgini beynimden,yüreğimden atmak istiyorum.

Yalnızlığı sevmezdim ben.Şimdi her fırsatta bir köşeye çekiyorum kendimi.Senden uzak senin nefesini duymadığım bir köşe.Bu nefret değil senden nefret etmiyorum.Bu yalnızca dünyamı karartmaya çalışan siyah bir toz bulut...

Anla beni ne olur! Duygularımı hüznümü anlamadın bari kırgınlığımı anla.Anla ve yalnız bırak beni.Beni sensiz,beni sevgisiz bırak.Sevmek istemiyorum artıkSevdikçe kırılıyor parçalanıyorum.BİTTİM!!!

Deniz durulsun,yağmur yağmasın,şimşek çakmasın.Beni korkutan yazlnızlığa sürükleyen herşey yok olsun.Ağlamak değil gülmek istiyorum artık,kırılmak değil toparlanmak istiyorum.Sevilmek de istemiyorum sevmek de .....

SEVGİ BANA UZAK OLSUN BEN SANA!!!
ALIN KALBİMİ BENDEN.KALPSİZ YAŞAYABİLİRSEM....
ALIN SEVGİNİZİ BENDEN SİZSİZ YAŞAYABİLİRSEM...
ALIN BÜTÜN UMUTLARI BENDEN.MAVİ AKŞAM OLMADAN YAŞAYABİLİRİM BELKİ...
ALIN BÜTÜN DUYGULARI YALNIZLIĞIM VE KIRGINLIĞIMI BANA BIRAKIN....

Hadi sen de git artık!!!Bak yavaş yavaş alışıyorum yalnızlığa.Hadi göm beni kalbine git.İmkansızlığı sevmedin mi zaten sen?Git imkansız olacak herşey.Dönmek yok,sevmek yok.İmkansız gördün öyle sevdin bırak öyle kalsın.

BAK MAVİLER GİTTİ SİYAHLAR KALDI BANA.
UMUT GİTTİ HÜZÜN KALDI VİCDANINA.
HAYDİ GİT...DUR!!!SEVGİNİ DE AL ÖYLE GİT.
SENİ SEVMEK İSTEMİYORUM ARTIK....

biri haddini
biri de hesabını.)

Kullanıcı profilini gör
Sponsored content

MesajKonu: Geri: Sana "YaR" Diyorum .. YaRa´Larım Kanıyor   Bugün 9:19 pm

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bildiğimiz rockçıların isimlerini yazalım............
» TRaBZoNSPoR MaRŞLaRı
» SAÇ KESİMİ??
» Volkan Konak Ayvalık Konseri
» Burçların Nitelikleri