Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN

AnasayfaGüncel KonularGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Cuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Cuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Cuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Cuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Cuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Cuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Cuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Cuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Cuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi Digg  Sosyal yer imi Delicious  Sosyal yer imi Reddit  Sosyal yer imi Stumbleupon  Sosyal yer imi Slashdot  Sosyal yer imi Furl  Sosyal yer imi Yahoo  Sosyal yer imi Google  Sosyal yer imi Blinklist  Sosyal yer imi Blogmarks  Sosyal yer imi Technorati  

www.ay-maral-can.forum-aktiv.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Azerbaycan Bayragi
Bir Sarkisin Sen
Xürremiler Herekatı ve Babek
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
MEN TELESMİREM Semed Vurgun ..1954
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu Düğün resimleri
MerHaba MerHaba :)
Hiphop - Rap Müzik Şarkı Sözleri
Yeni Büyük Kalp Gif'leri Arşivi 3, Küçük Kalpler, Küçük Hareketli Kalpler, Küçük PNG Kalpler, Küçük Sayfa süsleme Kalpleri, Minik Kalpler, Kırmızı Minik Kalpler, HAreketli

Paylaş | 

İçten Sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

MesajKonu: İçten Sözler   Cuma Ara. 23, 2011 11:16 am

İçten Sözler

♥ içten sözler : uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim

♥ içten sözler : Sen yeryüzünde gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin

♥ içten sözler : Seninle mutlu olmak istiyorum bu hayatta sadece sen ol hayatımda sadece sana hasret kalayım bu dünyada birtanem

♥ içten sözler : bir hayat birde seni kıyasladım kafamda sen zaten hayattın bana bebeğim seni seviyorum

♥ içten sözler : can alıcı sözlerin yürek yakıcı gözlerin seviyorum seni senin bir sözünle canım bedenimden çıkar mutluluğa uçar aşkım.

♥ içten sözler : uzak kalma bana seviyorum seni ne olur anla içimden gelen sözleri söylemek istiyorum sana bak gözlerime seviyorum de bana.

♥ içten sözler : içten gelen bir sevgi benimkisi duygularım katıksız saf sana aşık bu bendeki serseri biriciğim

♥ içten sözler : Hayatımda Tanıdığım en güzel insansın hayatımda tanıyacağım son insansın ve hayatımdaki en içten sıcak insansın.

♥ içten sözler : Durduramaz Kimse içimdeki seni Seviyorum Seni varmı Ötesi?

♥ içten sözler : güzel duygularla besliyorum içimdeki seni, seviyorum aklımdaki seni ve seviyorum kalbimdeki seni, sen bendenimde bir sen oldun kopamıyorum Sende iLLEDE SEN SEN!

♥ içten sözler : Ağladığımda Gözyaşım gibisin Dudaklarıma Süzülürsün, Güldüğümde Sevincimsin Yüzümdeki Yumuşaklıksın, Sinirlendiğimde Deli Yüreğimin Asi Duygularısın Ve Snei Gördüğümde Ben Koyu Bir Aşk Kölesiyim Senin için

♥ içten sözler : Yaramaz Kalbim Seninle Uslandı, Sevmek nedir öğrendi Seni Seviyorum Derken Daha Hızlı Atmasını Sevgi üretmesini öğrendi.

♥ içten sözler : dünya seninle güzel sensiz boş, hayatı seninle yaşpamayı seviyorum sensiz bitkisel hayata girmiş gibi oluyorum seninle Sevmeyi Seviyorum Sevgiler Seninle Daha Güzel Geliyor Yüreğime.

♥ içten sözler : Gözyaşı iLe biticek Kadar Karamsar Sevmedim Seni Ben Seni Umutlarıma Katıp Hayaller kurarak Sevdim Aşkım

♥ içten sözler : Sen hayal Değilsin benim için Sen Benim için teksin Seninle bütün oluyorum Seninle gülüyorum hayata.

♥ içten sözler : Aşkı Sordum kalbime Sen Dedi Yalnızlığı Sordum bedenime Asla Kabul etmem Dedi Ölüme Sordum Kendimi Sensizlik Dedi.

♥ içten sözler : Beyaz hayatımda parlak bir geleceksin yanımda birtanem, sen bir ışıksın ve seninle yolumu buluyorum yarınlarımda sevdiğim

♥ içten sözler : ceylan gibi bakışların beni kalbimden vuruyor o gözlerin yokmu o gözlerin ela gözlerin beni benden alıyor bebeğim

♥ içten sözler : Gülüşün yeter bana bir anlık mutlu OLmak değil o gülüşün benim için bir ömürlük bebeğim.. gülüşünle içim ısınır sözlerinle dünyam yeniden aşk melodileri dinler senin sayende bebeğim.

♥ içten sözler : Sana Ne Sözler Yazmak istiyorum Ama Seni Sözlerle ifade edemiyorum Sana Ne şiirler Yazdım Ama Sen olunca Hepsi Kafiyesiz Kalıyor

♥ içten sözler : Saçma Hayatımda, Saçmalıklar içinde Kalmışken Senin Düzgün Duygularınla Saçmalayan Saçmalıkları Attım, Seninle Dügün Bir Hayata Başladım.

♥ içten sözler : Bir Sen gel hayatıma Başka KiMSe gelmesin Birtanem, Haaa Birde Azrail gelsin oda Bu Dünyadaki tek Gerçeğimiz Olsun Aşkımızdan Sonra.

♥ içten sözler : Çok Seviyorum Seni Çok içimde Garip Bir Duygu Anlayan yok, ismini yazdım Kalbime artık Kalbimde ismin çok derinlerde, Sen benim En Derinden Sevdiğim Tek Kişisin bebeğim.

♥ içten sözler : Yalan Dünyadaki tek Gerçeğim Olmak için Hoş geldin Sevdiğim, Sen Yalanların içinde gerçek Bütün çirkinliklerin Arasında En güzel insansın.

♥ içten sözler : Ben kalbimi Sana veririm Düşünmeden ben geleceğimi Sana Adarım Hiç kimseyi dinlemeden Sen benim Sevdiğim Sen Benim Dilberimsin

♥ içten sözler : Bu şehir Beni Sensiz Boğuyor Bu şehir Sensiz Çekilmiyorum Sevdiğim, Seninle Bu şehir Anlam kazanıyor Seninle renkleniyor Bu şehir Aynı hayatımı renklendirdiğin gibi Sevgilim.

♥ içten sözler : Sen benim yaşama Sevincim ve Sen Benim öLme Arzumsun Aşkım, Senin için Yaşarım Senin için öLürüm güLüm.

♥ içten sözler : uzaklardan bakıyorum sana seni seviyorum ne olur anla bırakma elimi bırakma hayallerimi seninle yaşıyorum bebeğim

♥ içten sözler : Sen yeryüzünde gördüğüm tek gerçeksin sen hayallerimin biricik prensesisin

♥ içten sözler : Seninle mutlu olmak istiyorum bu hayatta sadece sen ol hayatımda sadece sana hasret kalayım bu dünyada birtanem

♥ içten sözler : bir hayat birde seni kıyasladım kafamda sen zaten hayattın bana bebeğim seni seviyorum

♥ içten sözler : can alıcı sözlerin yürek yakıcı gözlerin seviyorum seni senin bir sözünle canım bedenimden çıkar mutluluğa uçar aşkım.

♥ içten sözler : uzak kalma bana seviyorum seni ne olur anla içimden gelen sözleri söylemek istiyorum sana bak gözlerime seviyorum de bana.

♥ içten sözler : içten gelen bir sevgi benimkisi duygularım katıksız saf sana aşık bu bendeki serseri biriciğim

Kullanıcı profilini gör http://ay-maral-can.forum-aktiv.com

İçten Sözler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası