Hosgeldiniz.... AyMaRaLCaN Bilgi Paylasim Platformuna..... Cay Isterseniz ( Hayali Büfe ) Smile Sagda Büfemiz Var Buyurun Bir Bardak Alin Afiyetle Icin Seker Bitmis ise Lütfen Zile Tiklayin Servisimiz Yardimci Olacaktir..... ..Keyifli Seyirler Dilerim Smile Bye ...
Yazar ---- > Wink AyMaRaLCaN

AnasayfaGüncel KonularGaleriSSSAramaKayıt OlGiriş yap
En son konular
»  Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
Cuma Ara. 14, 2012 7:05 am tarafından AyMaRaLCaN

» Bir Sarkisin Sen
Cuma Ara. 14, 2012 7:03 am tarafından AyMaRaLCaN

» MerHaba MerHaba :)
Cuma Ara. 14, 2012 6:58 am tarafından AyMaRaLCaN

» Azerbaycan Yemekleri,Azerbaycan Yemek Kültürü,Azerbaycan Mutfağı
Cuma Ara. 14, 2012 6:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» ORHAN AFACAN SIIRLERI Tas Atan Cocuklar
Cuma Kas. 30, 2012 7:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bu Mezarda Bir Garip Var
Cuma Kas. 30, 2012 3:51 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Bizden Geriler (Gam Kasavet)
Cuma Kas. 30, 2012 3:49 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Benim Hayatım
Cuma Kas. 30, 2012 3:48 am tarafından AyMaRaLCaN

» Aşık Mahzuni Şerif - Babasını (Bir Fakirin Hatırını)
Cuma Kas. 30, 2012 3:46 am tarafından AyMaRaLCaN

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Istatistikler
Toplam 7 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: AyBüke

Kullanıcılarımız toplam 28063 mesaj attılar bunda 19753 konu
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi Digg  Sosyal yer imi Delicious  Sosyal yer imi Reddit  Sosyal yer imi Stumbleupon  Sosyal yer imi Slashdot  Sosyal yer imi Furl  Sosyal yer imi Yahoo  Sosyal yer imi Google  Sosyal yer imi Blinklist  Sosyal yer imi Blogmarks  Sosyal yer imi Technorati  

www.ay-maral-can.forum-aktiv.com

Sosyal bookmarking sitesinde adresi saklayın ve paylaşın
En bakılan konular
Xürremiler Herekatı ve Babek
Azerbaycan Bayragi
Bir Sarkisin Sen
Acilinden Kaciyorum ...Görüsmek Umudu Ile <---- Bye
MEN TELESMİREM Semed Vurgun ..1954
Radyo icin Tema Resimleri Resimler Resim
Murat Yıldırım Burçin Terzioğlu Düğün resimleri
MerHaba MerHaba :)
Hiphop - Rap Müzik Şarkı Sözleri
Yeni Büyük Kalp Gif'leri Arşivi 3, Küçük Kalpler, Küçük Hareketli Kalpler, Küçük PNG Kalpler, Küçük Sayfa süsleme Kalpleri, Minik Kalpler, Kırmızı Minik Kalpler, HAreketli

Paylaş | 

En güzel sözler

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
AyMaRaLCaN
Admin

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

MesajKonu: En güzel sözler   Ptsi Ara. 12, 2011 9:31 pm

unutmaya çalışırdım hala oynuyorsun benle duygularımla Aşkımla yetmedimi çektiklerim Dahadamı çekeceğim kaderimdir diyeceğim seni hep Seveceğim ve bir gün senin yolunda öleceğim

Günahın özüyse seni sevmek cezam cehennem olsun

Aşkım aşkım diye ağlayacaksın başını taşlara hergün vuracaksın sesini duyan yokki ağlayacaksın sen gittin şimdi sıra bende ben bittim şimdi sıra sende

Korku bilmeyen GÖNÜL korkmayı öğrendi(SENİ KAYBETMEK KORKUSU)Sevmeyi bilmeyen GÖNÜL sevmeyi öğrendi(SENİ İLK GÖRÜŞTE)Ama bu GÖNÜL tek bir şey öğrenemedi(SENİ UNUTMAYI)

Deniz sesimi duyarmı? dağlar dinlermi anlatsam seni? hüzünlüyüm desem çare olurmu gökyüzü? salarmı bulutları peşine ilgilenirmi rüzgar yardım edermi seni bulmama ???

Seviyorum sevmenin acı verdiğini; her sevenin sevilmediğini bile bile ! ama yinede bir umut taşıyorum belki SEVEN SEVİLİR diye !!!

Bugün sigaramın üzerine adını yazdım sigaram bittiğinde seni unutacam sanmıştım ne bilirdimki seni nefes içime çektiğimi

Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel görmek istediğin herşeydedir

Gül dediğin nedirki, Solar gider, Ateş dediğin nedirki, Kül olur gider, Gün dediğin nedirki, Geçer gider, Ama sana olan sevgim sonsuzdur, Ancak mezarda biter!!

Güneşi sevdiğini söylüyorsun güneş çıktığında perdeleri örtüyorsunRüzgarı sevdiğini söylüyorsun rüzgar çıktığında kapıları kapatıyorsunYağmuru sevdiğini söylüyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyorsunKorkuyorum çünkü beni sevdiğini söylüyorsun

Hayat bir şekilde elbet devam edecek birde içinde sen olsan işte o zaman her yer yeşerecek

O vefasız kalbin hissetmesede Sana bu şarkıyı dinleteceğim Bu aşkın uğruna ömrüm bitsede Sana sevmeyi öğreteceğim

Gecelerden ayazı sevmem ya gündüz olmalı ya gece namludan çıkan kurşun ya kalbimin derinlerinden vurmalı ya namludan hiç çıkmamalı insan sevdiğini ya ölümüne sevmeli ya hiç sevmemeli

Varlığının tiryakisi Yokluğunun delisiyim Seni benden mahrum etme Gözlerinin hastasıyım

Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et ünkü aşk sessiz sevgi dilsizdir

Sesini duyabilme umuduyla yaşadığım hayat yüzünü göremediğim için çekilmez olsada sesini duyabildiğim için yaşamaya değer

Depremle girdin gönlüme,fay hattı çizdin yüreğime,artçılar hala devam etmekte, özlenmektesin bitanem dokuz nokta dokuz şiddetinde

Sen geçmişin herhangi bir yolsuz sevdası diye anıyorsun beni oysa ne yollar aradım o sevdaya ama bilmiyorsun çocuk bilmiyorsun

Sevgi sevilen kişiye sunulan bir armağandır kabul edilmesi ya da geri çevrilmesi önemli değil önemli olan sevginin sunulmuş olmasıdır

Gölgeler düşsede yüreğinin üstüne güneşini sakın söndürme, umut yoksa yarınlar uzak kalır insana, unutma Bir Sen Daha Yok Bu Dünyada

Tatlı biri var sevilmeye değer, güzel biri var görülmeye değer, iyi dostlar var özlenmeye değer, ama biri varki can vermeye değer!

Bir sevgi var içim lekesiz tertemiz, Bir özlem var içimde uçsuz bucaksız,Bir duygu var içimde dalsız budaksız, Birde sen varsın içimde unutulması imkansız

Tutki ben bir yağmur damlasıyım toprağa düştümmü dağılırım, Düşünki ben bir kar tanesiyim suya değdiğim anda eririm, Anlaki sen benim canımsın seni kaybettimmi Ölürüm

Hissedince sana vurulduğumu baharda kuş olup uçasım gelir, Bakınca o güzel gözlerine hasreti bir anda silesim gelir Ama ne çare birtanem ne kuş olup uçabilirim ne de hasreti silebilirim ama inan bana birtanem seni bir ömür boyu sevebilirim

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkez derin uykudayken ben sana dalıyorum Uykular çok tatlı derler ben seni tadıyorum Onlar uykuya ben sana doyamıyorum

Yüreğimde senden bana hiç bir ışık yok! Ben karanlıktan çok korkarımBeni gel al burdan

Solmadan gel artık aşkımın gülü, olsada konuşsa kalbimin dili küçücük dünyamda birbilsen seni görünmez yazıyla yazdım kalbime

Behdanem benimdüşünsene bir kez dahi olsaDikenin güle,ipek böceğinin kozasına olan o büyük sevgisiniUçurum çiçeklerinin yaşama inat koklanmıcaklarını bilerek her defasında açtıklarınıBen de behdanem seni yüreğime can yazdım bir kereO muhteşem sevgi ile yaşama ve sana inat

Papatyalar var karşımda sarı sarı Tıpkı sana benziyorlar Sarı saçlarını hatırlatır bana Yeşil yaprakları da gözlerini Gülüşün geliyor aklıma Tatlı tatlı bakışın, ve sen; Sen yokettin beni Sensizliğin içinde bırakıp gittin

Ellerim anladı tutmuyorsunGözlerim anladı bakmıyorsun Dudaklarım anladı öpmüyorsun Gidişini kalbime nasıl anlatayım, nasıl söyliyeyim ey insafsız sevgili ya durursa kalbim

Seni Bir Serçenin Gözyaşı Dökebilme Ihtimali Kadar Seviyorum Bu Kadar mı Diyeceksin Ama Serçeler Gözyaşı Döktüğünde ÖLÜRLER

Bütün dünyayı istediğim renge boyayıp,bu rengi insanlara bütün sevginle dağıt,kendini sevginin bir rengi diye tanıtçünkü senin varlığın sevgiye en güzel kanıt

küL oLmuş ateş yanarmı? Buz tutmuş su akarmı? Bu gözLer seni sevdi başkasına bakarmı?

Nekadar çok seversen sev belli etmiyeceksin, sevdiğini belli ediyorsan inan çok üzüleceksin

Düşünüyorum da; düşüncelerin en güzeli, senin beni düşünüp düşünmediğini düşünürken düşündüğünü düşünmek olsa gerek diye düşünüyorum

Belki dağlarımda çiğdemler açar, uyur kar altında yediverenim Bir gözyaşıdır yağmurlarım, gülerken ağlatır su verdiklerim

Seni özleyenlerin özleminden habersiz, özleminle özletensin Sen o özlenenler arasında ençok özlenensin Seni görmesemde içimde hiç bitmeyecek tek özlemsin

Kullanıcı profilini gör http://ay-maral-can.forum-aktiv.com
AyMaRaLCaN
Admin

Rep Gücü : 29249

Rep Puani : 235

MesajKonu: Geri: En güzel sözler   Ptsi Ara. 12, 2011 9:32 pm

Kalbinde yer yoksa Güzelim ! farketmez ben ayaktada giderim

Dünyanın en güzel şeyini sana vermek isterdim, Fakat seni sana nasıl verebilirim ki?

Ağlamak çocuklara, affetmek ise Allah a mahsus Beni birgün aldatırsan çocuk değilim ağlamam, Allah değilim affetmem

Hoççakal Allah a emanet ol tabii ki Allahın varsa?Hoşçakal aşk sende kalsın sanmam ama işine yararsa?

Dertlerin kum tanesi kadar küçük, sevinçlerin nisan yağmurları kadar bol olsun ve öylesine mutlu ol ki gözünden akan yaşlar değerini bilmeyenlere sadakan olsun

Yaşamak özlemsiz, özlem sevgisiz, sevgi sensiz olmaz Unutma gülüm sevmek daima beraber olmak değildir, sen yokken bile seninle olabilmektir

İçinde öyle bir umut taşıki onu senden kimse alamasıngözlerin hep gülsünonuda kalbinde öyle bir saklaki gerçekten isteyen bulsun

Sözlerin büyük, yüreğin küçük! Hataların yanlışların çok,doğruların yok! Bir şeyleri göklere çıkartıp mutluyum sanıyorsunKendine göre şanslı, bana göreyse zavallısın!

Ya Sözlerin Aklımda, Ya Da Aklım Adında, Ya Hayalin Karşımda, Ya Da Sesin Kulağımda, Ya Ben Çıldırıyorum, Ya da Çok Özlüyorum, Ya Özlemek Çok Güzel, Yada Özlenen Çok ÖZEL

Ne zaman gelirsen gel,başıma taç olursun Sen benim eski değil , eskimeyen DOSTUMSUN

Sanal dünya diyorlar buraya,uğradım geçtim Beklediğim ufak bir telefon görüşmesiydi, artık ondanda vazgeçtimGideceksen git yolun açık olsun, gözlerinde yüreğinde huzur bulmuştum al istemem o da senin olsun

Seviyorum seni ölümsüz bir aşk ile, bütün kalbim hayatım seninle, ölecek dahi olsam bu kalp ile son nefesimde haykıracağım seni seviyorum diye

Hayatın en güzel anı herşeyden vazgeçtiğiniz zaman Sizi hayata bağlıyan biri olduğunu düşündüğünüz andır

Ben senin ne yarin nede canın ben senin ne sevdiğin ne baharın ben senin belki umrunda değilim ama sen benim sen benim nefesimsin

Seni dar ağacındaki bir mahkumun ,hayatı sevdiği kadar seviyorum

Herzaman doğru söyle,ne dediğini hatırlamak zorunda kalmazsın

İnsan tırmanırken dağın kafa tutmasına razı olmalıdır

Kristalin bedelini göze almayan,onunla oynamasın

Hissizler, Hareketsizler yol alamazlar, Uyuyanlar hedefe ulaşamazlar, hele azmini iradesini yitirenler asla uzun zaman ayakta kalamazlar

Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulmayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın, tek başına yaşanmayacak kadar takımdır

Aşkın zehir olsa içmezsem, yolun ölüm olsa dönersem, senin için bu candan vazgeçmezsem namerdim

Yüreğimin ta içinde bir ateş yanar Yanmayan yer kalmamış söndürsen ne yazar Taşa toprağa seni yazdı bu eller Ah sevmenin değeri bir bilseler

365 sayfalık bir öykü daha basladı her güne bir yaprak, her yaprağada bir öykü sığdır mutluluk de bu öykününde adına basrol oyuncuları sen ve ben olalım hiç ayrılmamacasına! seni çok özlüyorum her geçen saniye, her geçen dakika, her geçen gün seni daha çok seviyorum )

Yüreğin öyle güzel ki,onu inciltmelerine izin verme Ne sıcaklığını yitir, nede dostluğunu Tek korkun unutulmak olsun Senin gibilerini unutanlara YAZIKLAR OLSUN

Seni geceye sordum yıldızları ve ayı, gündüze sordum güneşi, bulutlara sordum yağmuru ve kalbime sordum seni sundu

Sevmeyeceksin arkadaşben sevdim de ne oldu?hergün yeni kahırlar ekleniyor kahırlaraherkes bir özel günü yılda bir kez kutlar biz her ay kutluyoruzbir sürü de sorumsuzluk eklenince adamın arkasına bakmadan kaçası geliyorama nereye kaçacaksın ki? her yerde o vardediğim gibi arkadaş: s e v m e y e c e k s i n

Yağmur mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsa aldırmıyorum! maksadı gözlerimi ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum! YARİM

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde alev alev yanan bir ateş görürsen bilki o senin için yanan kalbimdir

Belki dünya için önemli olmayabilirsin Ama benim için dünyalar kadar önemlisin

Saatlerle dalga geçtim, dakikaları saydım, saniyeleri düşündüm, AMA yine seni unutamadım, unutulmaz sevgilim

Alaca karanlığı sevmem ben, ya gündüz olmalı ya gece Kurşun ya alnından vurmalı yada namluda kalmalı Yar dediğin ya senin gibi olmalı yada hiç olmamalıSevdamızın Adı Berrak Sonu Toprak Dönen Alçak Olsun

Sus dedin susuyorum şimdi hiç konuşmamak üzere mutlu ol rahat ol direnme mutlu olacaksan eğer bu dil ömür boyu susar dil susuyor kelime susuyor cümle susuyor ama kalbimse o hep seni söylüyor o hep seni söylüyor

İkimizi ayıran yollar bir kervanın ömrünün yetmeyeceği kadar olsada benim sana olan sevgimde o yollar kadar

Dünya da her sevgili kendine bir eş arar taşın kalbi yoktur ama onu da yosunlar sarar

Sen hiç hasreti tattın mı severken , hiç ağladın mı gülerken , sen hiç sevdin mi sevilmiyorken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken

Ne seni unutmak gibi bir çabam var, nede aşkını körükleyen bir rüzgar, ne seni görmeden durabilecek kadar güçlüyüm nede seni kırmaya dayanacak bir kalbim var

Ayrılık bile ağlardı ayrılığı yaşasaydıUtanırdı ettiğinden felek aşkı tanısaydı Her ayrılığın arkasında bir acının bin nazı var yaşanan en büyük aşkın silinmeyen izleri varSen benim ruhsatlı sevdam ben senin sevda keşin seni sevmek yaşamaksa ben hiç ölmedim

Kullanıcı profilini gör http://ay-maral-can.forum-aktiv.com

En güzel sözler
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası